100% PE עץ חג המולד

100% PE עץ חג המולד

תיאור בהשראת עצי אשוח ירוקים lakeside, יער ליער אשוח עץ Snap ™ מוסיף קסם laidback לחג לקשט. עם הטכנולוגיה הייחודית שלנו ™ Snap Tree ™ הרכבת עץ חג המולד שלך הוא משב רוח. כל שעליך לעשות הוא להצמיד את המעמד פנימה, להטות אותו, לחבר את צמרת, ואת ההתקנה הושלמה. א...
PRODUCT DETAILS

תיאור

בהשראת עצי אשוח ירוקים lakeside, יער יער יער עץ Snap ™ מוסיף קסם laidback לחופשה החג. עם הטכנולוגיה הייחודית שלנו ™ Snap Tree ™ הרכבת עץ חג המולד שלך הוא משב רוח. כל שעליך לעשות הוא להצמיד את המעמד פנימה, להטות אותו, לחבר את צמרת, ואת ההתקנה הושלמה. מובנית מתגלגל עומד מאפשר לך למצוא את המקום המושלם עבור העץ שלך בקלות. לאחר החגים, נוח לאחסן את העץ על הדוכן שלה עם תיק אחסון מותאם אישית זקוף.

עם 80% מרשימים של העלווה עשוי מחטים נדל Feel ™, יער ליער אשוח עץ Snap ™ הוא אחד העצים הריאליסטיים ביותר שלנו, מה שהופך אותו מרכזית נצחית עבור כל החגיגות החג שלך. צורתו המלאה וצבעו הירוק היפה יוצרים רקע נהדר לקישוטים יקרים. לייק פורסט פייר כולל גם את מערכת התאורה המהירה ™ המהירה שלנו, אשר משלבת את כל מחרוזות האור בתוך גזע העץ. חיבורים קלים נעשים באופן אוטומטי בעת הגדרת, כך תקע אחד הוא כל מה שאתה צריך כדי להאיר את העץ שלך.

בנוסף על תאורה רגילה אפשרות ברורה, אגם יפה יער אשוח מציעה שלנו שינוי צבע אורות LED. אפשרות זו מספקת 4 אפשרויות תאורה, הכל לתוך עץ אחד: 1) נורות LED ברורות, 2) רב נורות LED צבעוניות, 3) לסירוגין מ ברור ל רב, ו 4) כבוי. פריצת הדרך היא שאותו נורת LED משתנה מאור בהיר לאור צבעוני (צהוב, אדום, כחול או ירוק), כך שכל אורות העץ יישארו מבריקים ובהירים.

תכונות עיקריות

כל הדגמים:

טכנולוגיה ייחודית ™ Snap Tree ™ להתקנה קלה ואחסון

5 שנים עלווה ושנתיים אחריות אור. למד עוד

מעל 80% Real-Feel ™ PE מחטים ריאליזם בשילוב עם מחטים PVC למלאות

™ Snap Tree עומד עם גלגלי נעילה

מגיע עם שקית אחסון מותאמת אישית זקוף; חנויות עץ על הדוכן שלה

צורה קלאסית מלאה ומראה חיים

חומר הוכחה להבה

מודלים מוארים מראש:

טכנולוגיית ™ Set Quick מחברת את כל מחרוזות האור בתוך גזע העץ

זמין עם נורות נקה או שינוי צבע LED

כולל דוושת רגל / כיבוי עבור מודלי אור ברור ובקר כבל מתח עבור דגמי LED

WALL-Free ™ UL® מאושרת

אורות מתוח מקצועית כדי להסתיר חוטים

אם נורה דולקת, שאר האורות נשארים מוארים

נורות נוספות ו נתיכים כללו

Hot Tags: 100% עץ חג המולד p, סין, יצרנים, ספקים, מפעל, הסיטונאי, לקנות, זול, באיכות גבוהה, מכירה, מיטב חג המולד מלאכותי עצים, אמיתי מבט מלאכותי חג המולד עצים, עץ חג המולד אוטומטית
מוצרים קשורים

קירה

Quzhou Hanyin שי Facotry
להוסיף: no.35, מחוז Jiangdong, Jiangshan העיר, ג'ה-ג'יאנג, סין
Tel:0570-4016861
דואר אלקטרוני: sales001@hanyin-gift.com
Whatsapp: +08618357091335
מאפיה: +86-18357091335
סקייפ: andy0305109@hotmail.com
תקשורת
Bookmark us today!